Kostka brukowa - propozycja ułożenia

O FIRMIE NOSTABRUK

Kostka brukowa, przykłady ułożenia

Firma Nostabruk działa na rynku od 2006 roku. Nasza kadra składa się z pracowników z dużym doświadczeniem w branży brukarskiej, zdobytym podczas wieloletniej pracy przy układaniu i projektowaniu układania kostek brukowych. Zlecając nam prace gwarantujemy, że zrealizujemy każdy pomysł w fachowy i profesjonalny sposób.

Oferujemy też kompleksową pomoc w zakresie projektowania i doradztwa w doborze odpowiednich kostek, płyt tarasowych jak i innych elementów przydomowej architektury.
W zakresie naszych usług znajduje się transport materiału na wskazane miejsce pracy. Zaplecze sprzętowe, którym dysponujemy pozwala nam na realizacje nietypowych zleceń brukarskich i remontowo-budowlanych.

Towar przez nas oferowany, pochodzi od najlepszych producentów na rynku polskim i zagranicznym. Stawiamy głównie na jakość naszych usług, a wyznacznikiem tego jest głównie najlepszy materiał połączony z naszym doświadczeniem w branży brukarskiej. Zastosowanie najlepszych produktów nie oznacza podwyższenia kosztów wykonanej pracy. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami kostki brukowej jesteśmy w stanie zaoferować materiał najwyższej jakości po atrakcyjnej cenie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale też do dużych inwestycji przedsiębiorstw i firm. Wybrukujemy ogród, podjazd przed domem jak i teren zakładu. Umówimy się na bezpłatne spotkanie. Wykonamy pomiar i wycenę inwestycji. Zadzwoń - nic nie stracisz, tylko zyskasz - doradztwo gratis !